Najnovšie recenzie zo sekcie Detské kaše

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Nič nemôžem vytknúť

Sunar mliečna ryžová kaša nám obom zachutila! Ja a môj takmer 16m syn . Chutí a vonia naozaj skvelo. Páči sa mi jej zloženie, plné vitamínov , železa a čo je hlavné je bez pridaného cukru a bez palmového oleja . Príprava je veľmi jednoduchá , len prášok a voda . No proste značka ideálna . Určite budeme kašu kupovať naďalej .

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• chuť
  • zloženie
  • jednoduchá príprava

Sunar mliečna kaša nás veľmi príjemne prekvapila, všetky chute nám veľmi chutili, najviac asi kombinácia banánu a jablka. Príprava kaší bola jednoduchá a rýchla. Oceňujem zloženie kaší obohatené o vitamíny, minerály a 8 cereálií. Sú s plnotučným mliekom, je to poznať na lepšej chuti.

Overený zákazník Testuj.to Iva

• Množstvo príchutí
  • Chuť a vôňa
  • Môže robiť hrudky

Pecka! Je to skvelý pomocník na desiatu, raňajky. Je fajn vziať si kašu na cesty. Dcére veľmi chutí. Má dobrú konzistenciu, nezatuhne.
Chuť je veľmi dobrá, nie je sladká, ale zároveň je to príjemná desiata.
Balenie je dostatočne veľké. Príprava je veľmi rýchla a jednoduchá.

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• Chuť

Sunar mliečna kaša je nakoniec jediná kaša, ktorú moja dcéra zje. Veľmi jej chutí, a to vďaka vanilkovej príchuti! Má ju rada na raňajky alebo na popoludňajšiu desiatu. Výhodou je rýchla príprava. Ďalšími výhodami kaše je, že neobsahuje pridané cukry ani palmový olej. Určite si ju kúpime znova, myslím, že táto kaša bude náš favorit!

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Veľkosť balenia
  • Jednoduchá príprava

Kašička ma veľmi príjemne prekvapila. Trochu som sa obávala, že chuť bude príliš výrazná alebo aby chutila naozaj ako banán a jablko a zároveň, aby nechutila umelo. Žiadna z týchto obáv sa našťastie nenaplnila a kaša má naozaj jemnú a prirodzenú, príjemnú chuť. Veľkým plusom je aj absolútne jednoduchá príprava! Môžem len odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Vanilková príchuť
  • Obsah vitamínov a minerálov
  • Zloženie bez predaného cukru
  • Balené v jednom vrecku ( rozdelila by som na porcie)

Príprava kaše je veľmi jednoduchá. Zloženie bez pridaného cukru nie je na výslednej chuti kaše vôbec poznať. Obsah vitamínov a minerálov mi naznačuje, že svojmu dieťaťu nedávam nič zlé. Kašu som ochutnala pred prvým podaním a vanilková vôňa nie je taká silná, ako som očakávala. Každopádne kaša chutí.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 26. februára 2024

• Zdroj vitamínov
  • Mohlo by byť väčšie množstvo:-D

Naozaj oceňujem zloženie týchto kaší, za prvé kaše sú pre našu malú princeznú najlepšie, pretože ju oveľa viac zasýtia a nemá tak skoro hlad, keďže ich dávame na noc, takže nemusím v noci vstávať. To veľmi oceňujem. Som rada aj za zloženie v podobe vitamínov a že má dostatok železa a vápnika, ktoré sú pre telo dôležité. Som veľmi rada za tieto kaše, používame ich od začiatku a nemôžeme si ich vynachváliť. Chutia aj mne, mamine :-D :-)

Overený zákazník Testuj.to Jidřiška

Pridané: 26. februára 2024

• Bez cukru
  • Vápnik + železo
  • Nie je nič

Kaše malému veľmi chutia .Páči sa mi, že neobsahuje cukor + celozrnné obilniny - zdroj vlákniny. Kaša je bez palmového oleja :) Dobre sa pripravujú a nerobia hrudky .Malého nebolelo bruško a bol spokojný .Určite pri nich ostaneme a kúpime ďalšie ;) Odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Ivana

Pridané: 25. februára 2024

• vône
  • chuť
  • bez pridaného cukru
  • ocenila by som hrubšiu štruktúru, ale mám väčšie dieťa

Cereálne kaše v troch príchutiach - slivka a jablko, jahoda a banán, banán a jablko. Presne v tomto poradí sa u nás začalo ochutnávanie. Prekvapilo ma, že kaša po otvorení mierne vonia po skutočnom ovocí, ktoré je na škatuli (čo pri kašiach iných značiek nebýva zvykom), a po príprave sa ešte viac rozvonia. Skvelé je, že aj bez pridaného cukru chutia sladko, takže som nemala problém ich zjesť aj ja. U mňa zvíťazila mierne konzervatívna chuť jahoda-banán a u môjho dieťatka slivka-jablko. Ale zjedla ich všetky, čo je na naše pomery veľký úspech. Ocenila by som inú konzistenciu - možno viac ako müsli s kúskami vločiek a pokojne aj ovocie.

Overený zákazník Testuj.to Justýna

Pridané: 25. februára 2024

• Jednoduché zloženie
  • Produkt nám vyhovuje,zatiaľ som nenašla nedostatok.

S kašou sme spokojní, veľkou výhodou je príprava + krásne sa rozmiešava (nehrudkuje).Ideálne, keď potrebujete rýchlo vymyslieť niečo na jedenie a dieťa nemá náladu čakať.Zatiaľ som kašu pripravila 6-krát a malá pri jedle nikdy neprotestovala.Chuť je nasladlá a našu malú kaša celkovo zaujala.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

Pridané: 24. februára 2024

• Bez cukru
  • Obsahuje živiny, ktoré dieťatko potrebuje
  • Vôňa
  • obsahuje pomerne skromné množstvo produktu.

Jablková a banánová kaša Sunar nám veľmi chutila, pretože nie je príliš sladká, čo zodpovedá našim preferenciám, a aj moje dieťa prejavilo o jej chuť záujem. V sáčku je však trošku málo, a tak by sme uvítali viac výrobku. Rozhodne plánujeme kúpiť ďalšie balenie Sunar Jablko Banán.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

Pridané: 23. februára 2024

• Vydrží na veľa porcií
  • Nehrudkuje

Testovaná kaša má veľmi dobrú chuť (na rozdiel od iných značiek s "chemickou" chuťou) a príjemnú vôňu. Dobre sa pripravuje a vôbec sa nehrudkuje. Synovi veľmi chutila, po jej spotrebovaní určite vyskúšame aj iné príchute. Pre dostatočnú hustotu stačí pridať len trochu kaše, takže vydrží niekoľko dní. Príjemným bonusom je, že je bez pridaných cukrov a bez palmového oleja ?

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 22. februára 2024

• Veľké množstvo vitamínov
  • Veľmi chutné
  • Balenie neobsahuje odmerku

S kašami od Sunaru sme veľmi spokojní. Dajú sa pripraviť počas chvíle a sú veľmi chutné, navyše obsahujú vitamíny, železo a vápnik, takže sú sýte a skvelé na desiatu alebo obed. Náš malý má najradšej príchuť slivka a jablko. Len škoda, že balenie neobsahuje odmerku, aby bola príprava ešte jednoduchšia.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Pridané vitamíny
  • Zbytočný papierový obal

Kaša sa ľahko pripravuje, má veľmi dobrú chuť, prckovi nemusím nijako dochucovať (inak používame čerstvé/lyo ovocie). Oceňujem, že má v sebe vitamíny, železo a vápnik. Určite vyskúšame aj iné príchute. Sama nemusím nič, čo obsahuje banán, ale v kaši je príjemná rovnováha jablka a banán mi nevadil. V obchode ju ľahko nájdete a cena je prijateľná.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Lahodná chuť
  • Príprava
  • Malé balenie, uvítala by som väčšie

Výborná lahodná chuť, takže kaša sa páčila nielen môjmu synovi, ale aj mne. Je bohatá na vitamíny a minerály a zároveň rýchla príprava teplého jedla do bruška. Kaša sa pekne rozpustila a bola bez hrudiek, iné kaše mi hrudkujú. Určite vyskúšam aj iné príchute Sunar kaší.

Overený zákazník Testuj.to Silvia

• Obsah vitamínov a minerálov
  • Kokosový olej

Sunar mliečna cereálna kaša nás veľmi prekvapila. V porovnaní s bežnou kašou Sunar, ktorú som synovi kúpila len raz, pretože nám nevyhovovala, má táto kaša oveľa lepšie zloženie, neobsahuje palmový olej ani pridaný cukor a naopak obsahuje veľa vitamínov a minerálov. Má tiež oveľa lepšiu konzistenciu. Klasická kaša Sunar sa ťažko rozmiešavala, robila hrudky. Táto nová obilninová kaša Sunar 8 sa veľmi ľahko mieša, má dobrú konzistenciu, príjemne vonia a aj dobre chutí. Chuť kaše nie je ani mdlá, ani príliš sladká, je tak akurát. Synovi chutili všetky tri príchute, nevšimla som si, že by mu niektoré chutili menej a niektoré viac. Synovi nestačila klasická porcia, dožadoval sa prídavku, pretože mu kaša veľmi chutila. Jediné, čo ma trochu znervóznilo, je obsah kokosového oleja, najmä keď na obale nie je uvedené, akej je kvality, ako bol spracovaný atď.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

Pridané: 20. februára 2024

• Zloženie

Chuťovo je kaša veľmi dobrá. Pripravujem ju od oka, aby bola taká hustá, ako potrebujeme. V chuti viac dominuje banán a možno by som ja osobne ocenila výraznejšie chute, ale keďže je kaša pre najmenších, všetko je tak, ako má byť. Synovi chutila. Určite nie je posledná.

Overený zákazník Testuj.to Monika

Pridané: 20. februára 2024

• rýchla príprava
  • všetko ok

Dobrý deň, Sunar ryžová mliečna kaša je veľmi rýchla a jednoduchá na prípravu. Postup prípravy je jasne uvedený na krabici výrobku krok za krokom. Na obale nájdete aj informácie o jej úžasných zložkách. Obsahuje plnotučné mlieko, vitamíny, železo a nevyhnutný vápnik. Má 210 g, takže ju nespotrebujete hneď. Malému chutila.

Overený zákazník Testuj.to Jakub

Pridané: 19. februára 2024

• Skvelá chuť

Táto kaša mala u dcéry veľký úspech. Nám rodičom tiež chutila a ako bonus bola rýchla na prípravu. Kašu dávame na raňajky aj na večeru. Páči sa nám, že obsahuje veľa vitamínov a obvyklé cukry, ktoré sa nachádzajú v ovocí, žiadne pridané cukry. Dcéru dostatočne zasýtila.

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 18. februára 2024

Zakúpený v Testuj.to

• Ze je bez pridaného cukru
  • Chuť a vôňa

Musím povedať, že sme vyskúšali viacero kaší a táto počas prípravy veľmi príjemne voňala.
A malému veľmi chutila. Takže za nás ju odporúčam ?
Fajn zloženie
Páči sa mi kombinácia sliviek , že pomáha k pokojnému brušku .
Rada do tejto kaše pridávam ešte nejaké čerstvé ovocie a hneď je z toho viacero variácií.

Zobrazujem 41 - 60 zo 361 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...19