Najnovšie recenzie zo sekcie Detské kaše

Overený zákazník Testuj.to Aneta

• Je bez pridaného cukru
  • Neobsahuje palmový olej

Najväčším plusom pre mňa je, že je kaša bez pridaného cukru a bez palmového oleja. Je tiež super, že kaša je zo špaldovej múky a iných obilnín. Je dobré, že kaša je z plnotučného mlieka. Synovi kaša chutí od prvého ochutnania, takže za nás spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Cereálne výrobky
  • Bez palmového oleja
  • Mliečna chuť

Páči sa mi, že kaše sú cereálne, bez pridaného cukru a bez palmového oleja. Takisto je super, že je v nich už pridané mlieko a kaše sa dajú pripraviť len s vodou. Všetky tri príchute ma zaujali, pretože som ich sama ochutnala, tak aj mne chutia. Môjho syna najviac zaujala jahoda s banánom, ale jablko a slivka je tiež veľmi zaujímavá. Za mňa sú kaše super a určite ich rada odporučím.

• chuťovo sú výborné
  • syn ich má rád
  • rýchla príprava
  • rýchlo mizne :)

Všetky kaše sú výborným zdrojom vlákniny, čo sa prejavilo aj častejšou stolicou syna. Kaše synovi veľmi chutia, najviac príchuť banán, jablko. Príprava je rýchla a jednoduchá, dobre sa rozpúšťa. Nikdy zatiaľ nezostala. Sunar je naša obľúbená značka nielen čo sa týka kaší,ale aj mliek a rôznych dobrôt.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Jednoduchá príprava

Kaše Sunar majú veľmi jednoduchú prípravu. Je lepšie ich pri miešaní urobiť tekutejšie, pri odstátí ešte stuhne. Kaša je chutná a zakaždým zmizla celá miska. Oceňujem najmä zloženie bez pridaného cukru a pridané železo a vápnik. Vďaka tomu viem, že dávam malému všetko, čo potrebuje.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Jednoduchá príprava

100% spokojnosť. Toto je jedna z prvých kaší, ktorú sme vyskúšali, a mala obrovský úspech. Nielenže malému chutila, ale nenarušila ani jeho trávenie. Príprava je jednoduchá, takže s vodou v termoske by sa kaša dala pripraviť takmer kdekoľvek. Už sme si kúpili ďalšiu príchuť, tak čakám, či bude mať rovnaký úspech.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Vynikajúca chuť
  • Plno vitamínov a iných prospešných látok

Dcéra má necelý rok a pol a kašu jedáva na raňajky (a predtým aj na večeru) už odmalička. Najradšej má mliečne kaše s ovocnou príchuťou. Po pravde, kašu od Sunaru 8 cereálií s príchuťou slivky, jablka pred testovaním neochutnala, ale veľmi jej chutí rovnaká príchuť od konkurenčnej značky, tak som bola zvedavá, či jej bude chutiť aj táto. Kaša obsahuje cereálnu múku a plnotučné mlieko, veľa vitamínov a minerálov a nie sú v nej pridané žiadne cukry, čo oceňujem. Kaša je klasicky balená v papierovej škatuli s vrecúškom vo vnútri. Príprava kaše je jednoduchá, stačí pridať kašu do vlažnej vody a premiešať. Kaša obsahuje jemne mleté obilniny, čo by som hodnotila pozitívne, pretože to pôsobí hladším dojmom. Má mliečno-obilnú chuť a mojej dcére veľmi chutila, preto by som ju odporučila aj ostatným mamičkám a respektíve deťom.

Overený zákazník Testuj.to Markéta

• Varianty príchutí

Chute kaší sú v poriadku, synovi najviac chutila tá s jahodami a banánmi, ale všetky sú výborné. Obsah celozrnnej múky, železa a vápnika vo všetkých kašiach je pre mňa úplne vyhovujúci a v poriadku. Len by som ocenila lepšie riešenie na uzatváranie vrecúšok s kašou. ?

• Jednoduchá príprava
  • Dobrá chuť bez pridaného cukru
  • Zdravé
  • Príprava opísaná pre väčšiu porciu, ale možno ju ľahko upraviť podľa seba

Sunar mliečne kaše sú chutné, jednoduché na prípravu a vhodné pre deti vďaka obsahu vitamínov. Dcére chutila najviac príchuť banán, jablko, ale aj ostatné príchute (slivka, jahoda atď.) sú skvelé. Kaše sú samozrejme bez pridaného cukru a napriek tomu chutia dobre. Odporúčam.

Sunar mliečna kaša ryžová vanilková 210 g

Sunar mliečna kaša ryžová vanilková 210 g

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Zloženie
  • Rýchla a jednoduchá príprava
  • Bez cukru
  • Chýba mi ovocie

Túto sunar vanilka musíme vychváliť. Nakoľko dcéra vanilkovú príchuť nevyhľadáva, táto kaša jej zachutila. Veľmi rýchla a jednoduchá príprava a kvalitné spracovanie. Dostatok vitamínov pre správny vývoj dieťaťa. Kto ju ochutná si ani nevie, že je bez cukru a veľmi dobre chutí.

Overený zákazník Testuj.to Štěpánka

• Množstvo príchutí na výber
  • Jemnosť kaše
  • Krásna vôňa
  • Rýchla a jednoduchá príprava
  • Vhodná v ktorúkoľvek hodinu
  • Chcelo by to pre správnych stravníkov väčšie balenie

Značku Sunar používame už dlho, ale tieto kaše máme prvýkrát a musíme uznať, že chutia úžasne a určite sme si ich nezaobstarali naposledy. Syn nevedel, ktorú skôr a ani staršia dcéra sa ich nemohla vynachváliť. Za mňa je to dobrá desiata alebo raňajky pre malých aj veľkých jedákov, takže za mňa palec hore . A odporúčam hneď kúpiť viac balení. Kaša je jednoduchá na prípravu a chuťovo lahodná verím , že si vyberiete z viacerých príchutí podľa chuti. Je ľahká pre menších jedákov zaplní bruško, nenafúkne ani nespôsobí koliky v brušku. Je super, že je viacero príchutí, každý deň sa obmieňajú, ale náš malý ich miluje všetky. Za mňa, ak ste ju nevyskúšali, robíte chybu, lepšiu nenájdete.

Overený zákazník Testuj.to Dáda

• Zloženie bez pridaného cukru
  • Jednoduchá a rýchla príprava
  • Vláknina
  • Zaujímavá príchuť
  • Úprimne sa mi nepáči cena kaše, v balení je len 5 porcií kaše.

Sunar kaša synovi veľmi chutí, kombinácia jabĺk a sliviek je nezvyčajná a zaujímavá.
Páči sa mi, že kaša obsahuje celozrnnú múku a tiež vlákninu, ktorá výborne zasýti a pomáha tráveniu. Príprava kaše je veľmi jednoduchá, stačí ju zmiešať s horúcou vodou a je hotová. Čo veľmi oceňujem, je zloženie bez pridaného cukru, veľa detských kaší je zaťažených cukrom a tomu sa chcem vyhnúť, preto mi kaša Sunar vyhovuje.

Overený zákazník Testuj.to Renata

• Rýchla príprava
  • Nerobia sa hrudky
  • Chuť je skvelá
  • Bez pridaného cukru
  • Obsahuje minerálne látky a vitamíny
  • Synovi chutila
  • Slivky prispievajú k správnej funkcii čriev
  • Rýchlo sa zjedla :-D

Sunar mliečna kaša je skvelý a najmä rýchly nápad na dobré raňajky, večeru alebo desiatu pre najmenších. Oceňujem rýchlu prípravu - uvaríte vodu, počkáte, kým trochu vychladne, potom pridáte pár lyžičiek kaše a už len zamiešate. Syn má rád slivky a túto kašu s radosťou zjedol. Ako mama malého 15 mesačného syna vyhľadávam potraviny bez pridaného cukru a táto kaša to spĺňa. Okrem iného obsahuje dôležité látky, ako je železo, vápnik a vitamíny. Je vyrobená z celozrnnej múky a neobsahuje palmový olej. Neprešiel ani týždeň a už sme ju skonzumovali. Určite ešte zakúpime.

• Množstvo vitamínov
  • Zloženie
  • Vyrobené z 8 obilnín
  • Pomer ceny a veľkosť balenia

Kaše sú chuťovo veľmi dobré, aj mne chutia, preto si ich niekedy dávam sama, hlavne kvôli skvelému zloženiu a vitamínom, príprava je veľmi jednoduchá a rýchla. Kaše obsahujú veľké množstvo železa, čo je skvelé pre deti aj pre mňa. Kaše môžem odporučiť aj dospelým ako spestrenie jedálnička, rýchle raňajky a skvelý prísun bielkovín, sacharidov a vitamínov.

Overený zákazník Testuj.to Erika

• Zloženie výrobku

Mliečna kaša Sunar s 8 cereáliami ma veľmi príjemne prekvapila. Má veľmi príjemnú vôňu a chuť, ktorá zaujala najmä moju dcéru. Po rozmiešaní vo vode alebo v mlieku má hladkú konzistenciu. Príprava je rýchla a jednoduchá. Kladne hodnotím cereálne zloženie.

• Kvalitné zloženie
  • Chuť a vôňa
  • Jednoduchá a rýchla príprava

Tieto kaše sú naozaj výborné. Jednoduchá a rýchla príprava. Malému tieto kaše veľmi chutili, najviac u nás viedla príchuť slivka a jablko, ale chutili mu všetky. Majú príjemnú vôňu a lahodnú chuť. Kaše malého krásne zasýtili. Výborná ako popoludňajšia desiata, ale aj na raňajky či večeru. Zloženie týchto kaší je kvalitné, sú bez palmového oleja a pridaného cukru. Čo je to, čo pre malého hľadám. Obsahujú celozrnné obilniny, vitamíny a minerálne látky, ktoré sú dôležité pre správny vývoj detí. Najmä železo a vápnik. Tieto kaše vrelo odporúčam a určite si kúpime ďalšie.

• Kvalitné zloženie
  • Chuť a vôňa

S touto kašou sme boli veľmi spokojní. Najviac ma zaujalo kvalitné zloženie. Pre malého vyberám výrobky bez palmového oleja. Táto kaša neobsahuje palmový olej ani pridaný cukor. Obsahuje celozrnné obilniny, vitamíny a minerálne látky, ktoré sú dôležité pre správny vývoj, napríklad železo a vápnik. Malému táto kaša veľmi chutila. Páčila sa mi jednoduchá príprava. Dávala som ju na popoludňajšiu desiatu, keď sme sa vrátili z prechádzky, kaša bola rýchlo pripravená. Výborná chuť a vôňa. Túto kašu určite odporúčame!

Overený zákazník Testuj.to Nela

Zakúpený v Testuj.to

• Výborné kombinácie (napr. Slivka jablko atď.)
  • Zloženie s plnotučným mliekom bez pridaného cukru
  • Lahodná poctivá chuť
  • Možno len vyššia cena, pretože výrobky Sunar sú proste kvalitné

S produktami značky Sunar máme len tie najlepšie skúsenosti. Či už ide o umelé mlieko, príkrmy a teraz o kaše. Oceňujem najmä zloženie, plnotučné mlieko v kašiach pre deti nebýva samozrejme. Celozrnná múka, ktorej je podľa popisu 22 %, je zdrojom vlákniny a výborne zasýti. Zloženie je celkovo na jednotku. Dcéra má rada kaše a tieto určite neboli výnimkou. Netrúfam si odhadnúť, ktorá jej chutila najviac, pretože všetky zmizli rovnako rýchlo. Chuť bola lahodná, taká poctivá, oceňujem, že v nej nie je pridaný cukor. Kaše môžem vrelo odporučiť aj ďalším mamičkám.

Overený zákazník Testuj.to Romana

• Nevytvára hrudky
  • Pekné zloženie
  • Zaujímavé príchute

Staršia dcéra (2 roky) je na kaše dosť vyberavá. Tieto Sunar kaše jej veľmi chutia a to je pre mňa to hlavné. Mladšia dcéra (6 mesiacov) je ešte len začínajúci jedák, ale mňam mňam by som spoznala na míle ďaleko. U nás teda tieto kaše určite patria do stáleho repertoáru.

Overený zákazník Testuj.to Pavla

• Príjemná chuť a vôňa
  • Úplné rozpustenie bez hrudiek
  • Celozrnná múka je cítiť na jazyku

Kaša banán/jablko má príjemne sladkú chuť a vôňu po ovocí. Príprava je veľmi jednoduchá, ľahko sa rozpúšťa a nezanecháva žiadne hrudky ani kúsky. Na jazyku však cítiť "omrvinky" z celozrnnej múky, čo pravdepodobne môže niektorým deťom vadiť, tak ako to bolo u nás.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 27. februára 2024

• vôňa
  • príprava
  • chuť
  • vzhľad

Krásne balenie výrobku, už pri rozbalení príjemná vôňa kaše. Ľahká príprava, chválim použitie vody, je super, že neobsahuje palmový olej, ale vlákninu a cereálie. Malému chutí a najradšej by si pridal, najviac u nás z troch príchutí vedie asi jahoda, banán.

Zobrazujem 21 - 40 zo 361 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...19