Najnovšie recenzie zo sekcie Detské kaše

Babybio nemliečna rýžovoquinoová s vanilkou 220 g

Babybio nemliečna rýžovoquinoová s vanilkou 220 g

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Overený zákazník

Pridané: 6. apríla 2024

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

Veľmi chutná a zdravá nemliečna kaša

Hipp na dobrú noc Bio s keksíkmi a jablkami 190g

Hipp na dobrú noc Bio s keksíkmi a jablkami 190g

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Overený zákazník

Pridané: 11. marca 2024

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

Ak nestíhate robiť kašu je to fajn

HiPP Bio Prvá obilná 100% ovsená 4 x 3 x 200 g

• Dobrá

Pridané: 7. marca 2024

• bez palmového oleja
  • príjemná chuť

Sunar kaše chutili celej rodine, nielen nášmu dieťaťu?.Chuť je jemná, príjemná, nie zbytočne presladená.Top pre nás je príchuť slivka, jablko.Je moc fajn, že s kašou dáte dieťaťu aj vitamíny, železo a vápnik.Veľmi oceníte jednoduchú a rýchlu prípravu.Ľahko sa rozmieša a netvoria sa hrudky.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 5. marca 2024

• Bez pridaného cukru
  • Malé balenie

Chuť je lahodná a kaša je jednoduchá na prípravu, čo je super. V porovnaní s inými druhmi kaší má dostatok vitamínov a nie je taká hutná, takže je vhodná na raňajky, večeru alebo kedykoľvek počas dňa na desiatu. Privítala by som, keby začali vyrábať väčšie balenia, toto sme spotrebovali hneď.

Overený zákazník Testuj.to Mária

Pridané: 4. marca 2024

• Chuť

Naše milované bábätko je strašne výberavé. Je to už tak, že malé bábätko vie, čo mu chutí. Rozhodli sme sa vyskúšať kašu, boli sme naozaj prekvapení, že mu chutila. Boli sme prekvapení, ako pekne vonia a chutí. Neverili sme, že je taká dobrá. Ale naozaj je. Máme radosť, že môžeme kupovať ďalšiu mňamku.

Overený zákazník Testuj.to Pavla

• Dokonalé rozpustenie
  • Príjemná chuť
  • Je cítiť celozrnná múka

Mliečna kaša s veľmi jednoduchou a rýchlou prípravou. Nestalo sa mi, že by sa zle rozpustila, ani pri neskoršom miešaní. Príjemne jemná chuť, nie je cítiť žiadny umelý "koniec" ako je to pri niektorých konkurenčných ochutených kašiach. Bohužiaľ, u nás nemá taký úspech ako čisto mliečne kaše, zrejme kvôli celozrnnosti, ktorá je cítiť na jazyku.

• Zloženie
  • Mohlo by byť väčšie balenie

Cereálne kaše Sunar sú vynikajúce, majú úžasné zloženie, neobsahujú cukor, čo veľmi oceňujem, celozrnná múka nie je na chuti nijako nepríjemná ani ťažká. Príprava kaše je jednoduchá, stačí ju rozmiešať s vodou. Synovi chutili všetky príchute, najviac však jahoda a banán. Cenovo tiež super

Hami Kaše na dobr.noc krup.ban.bros.mléčná 210 g

Hami Kaše na dobr.noc krup.ban.bros.mléčná 210 g

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Vlasta

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

• Ešte sme v štádiu skúšania

Overený zákazník Testuj.to Vendula

• Rýchla príprava
  • Vyšší obsah cukru

Dcéra (12 m) nie je veľký jedák, ale kaša jej chutila. Oproti niektorým iným kašiam bola veľmi dobre a rýchlo rozmiešaná a bez hrudiek. Rýchlu prípravu ocení každý rodič. Vanilková chuť bola príjemná a bez umelej pachuti. Kaša má dostatočný pomer vitamínov a minerálov, čo je pre mňa obzvlášť dôležité, keďže dcéra okrem mlieka veľa iného neje. Kašu Sunar určite zaradíme do našej kuchyne.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Zloženie
  • Bez cukru
  • Mohlo byť menej vody

Táto kaša ma príjemne prekvapila. Príprava je veľmi jednoduchá, stačí voda. Chuť je veľmi dobrá. Najvýraznejšie je cítiť banán. Čo sa týka ingrediencií, je tiež super. Kaša je z celozrnnej múky a hlavne bez cukru. Za mňa by som dala len trochu menej vody, aby bola hustejšia. Inak nemám čo vytknúť.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Jednoduchá a rýchla príprava

Príchuť kaše Sunar slivka a jablko je veľmi podarená, najmä preto, že je netradičná. Väčšina ostatných výrobcov s chuťami moc neexperimentuje. Toto je veľmi chutný variant. Kaša sa ľahko pripravuje, nehrudkuje a malému veľmi chutí. Mne vyhovuje jej zloženie s vitamínmi a minerálmi.

Overený zákazník Testuj.to Ilona

• Konzistencia
  • Príliš aromatická chuť

Kaša má skvelú konzistenciu, veľmi ľahko sa premiešava lyžicou a vôbec nehrudkuje. Veľmi pekne vonia, ale chuť ma osobne nenadchla, je príliš "aromatická" a je v nej cítiť príliš veľa ovocnej chuti, aj keď v kaši nie je žiadne ovocie, čo je škoda. Ale dcére chutí.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• jemná vanilková aróma
  • veľmi chutné
  • nehrudkuje
  • bez pridaného cukru
  • mohlo by byť väčšie balenie, rýchlo mizne

Mliečna rýžová kaša Sunar s vanilkovou príchuťou synovi veľmi chutí a vyhovuje jeho citlivému brušku. Vanilková aróma je jemná a chutná, aj keď kaša neobsahuje žiadne pridané cukry. Príprava je jednoduchá, kaša je po rozmiešaní krásne hladká a bez hrudiek.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Jednoduchá príprava

Syn je v jedle veľmi vyberavý, ale mliečna ryžová kaša Sunar mala úspech! Kašu zjedol vždy hneď a dokonca chcel ešte pridať. Dávala som ju ráno na raňajky, na rýchlu desiatu, ale aj večer pred spaním a vždy bol spokojný. Rozhodne budeme s touto kašou pokračovať.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Chutí prekvapivo dobre
  • Bez pridaného cukru
  • Veľa dôležitých látok

Sunar mliečna kaša od 8. mesiaca života dieťaťa si ma získala najmä tým, že má zloženie bez pridaného cukru. Okrem toho musím vyzdvihnúť veľmi jednoduchú prípravu. Stačí odmerané množstvo zmiešať s teplou vodou a je hotovo. Naozaj je to veľmi jednoduché, zvládne to každý. Navyše obsahuje vitamíny, železo, vápnik a celozrnnú múku.

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

• štruktúra
  • chuť
  • bez palmového oleja
  • bez pridaného cukru
  • bez ovocia (len arómy)

Mliečne kaše značky Sunar s rôznymi ovocnými príchuťami sú skvelou voľbou pre rodičov, ktorí hľadajú výživné a chutné jedlo pre svoje deti. Pripravoval som ju pre svojho ročného syna a musím povedať, že mu veľmi chutila. Kaša sa ľahko rozmiešala, čo je pre neho kľúčové (nemá rád v nej hrudky), a mala naozaj príjemnú chuť. Najviac chutila slivková a jablková.

Som rád, že kaša pozostávala z plnotučného mlieka, ktoré zabezpečuje vyváženú stravu pre rastúce deti. Zároveň ma potešilo, že neobsahovala palmový tuk ani pridaný cukor. Avšak trochu ma sklamalo, že kaša neobsahovala skutočné ovocie, ale len arómu. Bolo by skvelé, keby obsahovala aj kúsky ovocia jednotlivých príchutí, ktoré by ešte viac obohatili štruktúru a chuť. Avšak ocenil som, že príchute boli prírodné, čo je pre mňa dôležité kritérium pri výbere potravín pre deti.

Celkovo môžem kašu s čistým svedomím odporučiť ostatným rodičom, ktorí hľadajú vhodné jedlo pre svoje deti.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• bez cukru
  • s vitamínmi

Mliečna cereálna kaša s príchuťou sliviek a jabĺk bola chuťovo veľmi dobrá a jednoduchá na prípravu. Veľmi oceňujem zloženie bez pridaného cukru, ktoré je vhodné pre malé deti, ako aj obsah vitamínov a vlákniny. Môjmu desaťmesačnému synovi veľmi chutila.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Príchuť
  • Príprava

Mliečne kaše Sunar mojej dcére chutili, vždy má ráno radosť, keď jej nesiem misku kaše.
Musím povedať, že za mňa je to zatiaľ najlepšia kaša, akú sme doma mali. Zloženie pre malé dieťa, tiež v poriadku ako iné značky.
Skvelá a rýchla príprava. Čo ocení každá mamička. ☺️

• Chuť

Kaša je veľmi jednoduchá na prípravu. Nie sú v nej žiadne hrudky. Chuť nás, bohužiaľ, nenadchla. Chuť obilnín prekrývala všetky chute a nebol v nej cítiť žiadny banán ani jablko. Syn ju po 2 lyžičkách odmietal. Balenie kaše sme teda darovali kamarátom, aby ju vyskúšali, ale ani tam nechutila.

Zobrazujem 1 - 20 zo 361 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...19