Nestlé Moja Prvá 250 g

250 g
S prebiotikami
Bezlepkové
S minerálmi

Nestlé Moja prvá kaša obsahuje súbor vitamínov a minerálnych látok a priateľské probiotické baktérie, ktoré napomáhajú správnemu vývoj dieťaťa. Kaša je ľahko stráviteľná a má jednoduchú prípravu. Je vhodná v období zavádzania prvých nemliečnych príkrmov. Po tejto kašu dieťa dobre spí a nebolí ho bruško. Má pozitívny vplyv na pokojný spánok.

Balenie obsahuje 250 g prípravku.

Dávkovanie

Prevarte cca 5 minút pitnú vodu pre dojčatá a nechajte ju schladiť asi na 40 ° C. Nalejte dané množstvo vody (viď. Tabuľka na obale) do tanierika a za stáleho miešania do nej vysypte potrebný počet lyžíc kaše (viď. Tabuľka na obale). Miešajte kým nedostanete požadovanú konzistenciu. zloženie

Prípravok obsahuje bifidus BL, ryžovú múku, mlieko vhodné pre dojčatá, Imunonutrienty.

Kontraindikácie

Liek nie je vhodný pre deti do 4. mesiaca veku.

• , zakúpené v lieky24.sk

výborná kaša len škoda že už skoro vôbec sa ju nedá kúpiť nikde

• , zakúpené v Bambino.sk

Este sme ho nevyskusali

• lahko sa rozmiesava
    • da sa pit z flase
    • dobra chut pre maleho

ako prva kasa je velmi dobra a maly po nej spi take 4 hodiny

Maximalna spokojnost, dcerke velmi chuti

• dobra cena
    • ma vsetky potrebne latky pre dietatko